Casa Em Bh Santa Efigenia Villa
De 30 m² Casa Em Bh Santa Efigenia Villa Belo Horizonte, die plaats biedt aan maximaal 5 gasten, ligt 3 km verwijderd van beroemde culturele bezienswaardigheden zoals het Museu de Artes & Ofícios.
De villa is binnen 10-minuten rijafstand van het Historisch Museum Abílio Barreto, evenals binnen 15-minuten rijafstand van het Centro Cultural Banco do Brasil gelegen. Sportliefhebbers zullen ook genieten van de nabijheid van de Arena Independência, gelegen op een afstand van 2 km. De 1-slaapkamer Casa Em Bh Santa Efigenia Villa ligt op ongeveer 20 minuten rijden naar Paróquia São Sebastião en is populair bij zowel gelovigen als toeristen.
Deze woning beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche. Er zijn ook badlakens voor uw comfort.
Casa Em Bh Santa Efigenia Villa heeft een complete keuken, uitgerust met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, keukengerei voor het bereiden van maaltijden. Gasten kunnen genieten van Italiaanse gerechten in Osteria Mattiazzi, gelegen op maar 1 km afstand. De dichtstbijzijnde luchthaven is Pampulha–Carlos Drummond de Andrade, op 5 km van het vakantiehuis.
- Locale bezienswaardigheiden
- Cineclube Unibanco Savassi3,8 km
- Liberdade Square3,4 km
- Luchthavens
- Luchthaven Pampulha–Carlos Drummond de Andrade13 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is Pampulha–Carlos Drummond de Andrade van Casa Em Bh Santa Efigenia Villa?
Er is een 5 km afstand tussen Pampulha–Carlos Drummond de Andrade en Casa Em Bh Santa Efigenia Villa. - ❓
Welke restaurants in de buurt zijn tijdens het verblijf in Casa Em Bh Santa Efigenia Villa te bezoeken?
Gasten van Casa Em Bh Santa Efigenia Villa kunnen eten in Osteria Mattiazzi restaurant, dat Italiaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Casa Em Bh Santa Efigenia Villa?
Casa Em Bh Santa Efigenia Villa beschikt over een keuken met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, keukengerei. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Casa Em Bh Santa Efigenia Villa?
Casa Em Bh Santa Efigenia Villa biedt geen ruimte aan huisdieren. - ❓
Biedt het vakantiehuis een mooi uitzicht?
Gasten van het vakantiehuis hebben uitzicht op de stad. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in de villa?
Gasten die in de villa verblijven, kunnen gemakkelijk het Historisch Museum Abílio Barreto en het Centro Cultural Banco do Brasil bereiken, die respectievelijk op circa 4 km van de accommodatie en op 3 km afstand liggen.